ZCEMiP mistrzem Szczecina w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

W środę (29.11.) reprezentacja szkoły w piłce nożnej w swoim ostatnim meczu w rozgrywkach I ligi pokonała sąsiadów z XVIII LO (Zespół Szkół nr 5) 14:4 (7:1). Strzelcy goli : P.Gawiński 5, M. Grzesło 4, J.Arendt 2 oraz D.Wołosz, A.Kin, A. Grązka po 1. Sytuacja w tabeli tak się ułożyła, że już przed meczem nasi uczniowie wiedzieli, że zostali zwycięzcami rozgrywek, ale bardzo chcieli udowodnić, że w tym roku szkolnym są niepokonani w Szczecinie (8 zwycięstw). Od początku spotkania narzucili wysokie tempo gry i zdominowali przeciwnika, szybko prowadząc 5:0, by na przerwę schodzić prowadząc 7:1. Wysoka wygrana cieszy tym bardziej, że przeciwnik długo prowadził w tabeli i był faworytem tych rozgrywek (posiada klasy sportowe o profilu piłki nożnej). Tytuł najlepszej szkoły Szczecina w piłce nożnej "otwiera furtkę" do gier w finałach wojewódzkich, które odbędą się wiosną. Uczniowie ZCEMiP, którzy grali w meczach reprezentacji w trakcie całych rozgrywek : Jakub Arendt (2Tmo), Mariusz Budnicki (2Tme), Patryk Frączak (2Tme), Patryk Gawiński (4Tn), Norbert Grązka (1Tbom), Michał Grzesło (3Tme), Alan Kin (2Tbo), Patryk Kowalski (3Tm), Aleksander Kulbacki (2Tm), Maciej Marczuk (3Tbo), Bartosz Paczosa (1Tmo), Konrad Prażmowski (3Tme), Patryk Puka (1Tbom), Damian Wołosz (3Tme), Szymon Woś (3Tbo), Adrian Zyblewski (1Tbom).
Trenerem drużyny jest Tomasz Jechna.