Z wizytą w teatrze Kana

W ostatnim czasie mieliśmy ponownie okazję ponownie delektować się sztuką teatralną w wykonaniu aktorów szczecińskiego teatru KANA. Klasa 2Tbo i 2Tm pod opieką organizatorów obejrzały współczesną wersję nader aktualnego tematu: jak być dobrym Ojcem? Spektakl porusza, zaskakuje, zmusza do reinterpretacji pojęcia - ojciec. Kompilacja różnorodnych tekstów literackich i blogów internetowych, form wykonania (pacynki w roli aktorów) oraz niezwykłe umiejętności muzyczne aktorów spowodowały dynamiczne a czasem nieoczekiwane reakcje uczniów.
 To kolejne udane wyjście młodzieży do teatru. Wkrótce następne spotkanie ze sztuką, tym razem w wersji kinowej – dzieła impresjonistów ukazane w formie kryminału – Twój Vincent.