Rozpoczęły się rozgrywki koszykówki chłopców o Mistrzostwo Szczecina

Rozpoczęły się rozgrywki koszykówki chłopców o Mistrzostwo Szczecina. Rozegraliśmy dwa mecze. Pierwszy 25 października zakończył się naszą porażką z najlepszą drużyną zeszłego sezonu - Zespołem Szkół Budowlanych (36:48). W meczu punkty zdobyli: Kacper Sosnowski - 9, Natan Król - 8, Jakub Białoń - 6, Nikodem Garsztka - 6, Jakub Gołaś - 4, Jakub Jancelewicz - 3. Poza tym w meczu grali jeszcze: Daniel Jackowski, Olaf Michalczyk, Jakub Grabski i Jakub Rękas. Przy stoliku sędziowskim pracowała Wiktoria Stadnicka oraz (kontuzjowany) Michał Herka. Drugi mecz graliśmy 7 listopada. Wygraliśmy z finalistą ubiegłorocznych rozgrywek - Zespołem Szkół Łączności - 85:61. Najwięcej punktów dla drużyny zdobył Natan Król - 20. Pozostali rzucili punktów: Jakub Jancelewicz - 11, Jakub Gołaś i Nikodem Garsztka - po 10, Kacper Sosnowski i Jakub Grabski - po 8, Jakub Rękas - 7, Olaf Michalczyk - 6, Jakub Białoń - 5. Daniel Jackowski nie "punktował" ale bardzo dobrze zagrał w obronie i na rozegraniu.

Pan Sławomir Gierewicz miał ogromną przyjemność kierować reprezentacją ZCEMiP w obydwu meczach.