IV Bieg Niepodległości w naszej szkole

Organizatorzy IV Biegu Niepodległości o nagrodę Pani Dyrektor, serdecznie zapraszają  wszystkich chętnych uczniów ZCEMiP do wzięcia udziału w zawodach. Bieg, będący jednocześnie mistrzostwami szkoły w biegach przełajowych, odbędzie się
09 listopada 2017r. /czwartek/ o godzinie 12.30 /6 godz. lekcyjna/ na terenie naszej szkoły.

O godz. 12.40. przewidziany jest bieg dla uczniów gimnazjum, o godz. 12.50. bieg dla uczniów szkoły ponadgimnazjalnej. Udział w biegu może wziąć każdy uczeń. Chętni uczniowie mogą przebrać się w hali sportowej, następnie rozgrzać się i pobiec.
Dla dziewcząt planowany jest dystans ok. 600 metrów, dla chłopców ok. 800 metrów. Najlepsi otrzymają nagrody z rąk Pani Dyrektor E. Moskal na uroczystym apelu w piątek 10 listopada.

Kibice z chętnych klas, na biegu, mile widziani. Serdecznie zapraszamy!