Dwie wygrane na koncie reprezentacji w piłce nożnej

W tym tygodniu nasza reprezentacja w piłce nożnej zanotowała dwa kolejne zwycięstwa. Pierwsze trzy punkty zdobyliśmy walkowerem, ponieważ druga drużyna Zespołu Szkół Budowlanych odmówiła gry, zaś kolejne punkty zdobyliśmy w pojedynku z LO 9, wygrywając po dość jednostronnym pojedynku 13:5 (7:3). W tym meczu umiejętnością zdobywania bramek wykazał się uczeń naszej szkoły Patryk Gawiński "łowca" 8 goli. Kolejne bramki zdobywali : M.Grzesło 2 i po 1 A.Kulbacki, M.Marczuk, J.Arendt. Skład reprezentacji ZCEMiP : Jakub Arendt (2Tmo), Patryk Frączak (2Tme), Patryk Gawiński (4Tn), Noorbert Grązka (1Tbom), Michał Grzesło (3Tme), Patryk Kowalski (3Tm), Aleksander Kulbacki (2Tm), Maciej Marczuk (3Tbo), Bartosz Paczosa (1Tmo), Konrad Prażmowski (3Tme), Szymon Woś (3Tbo).

Brawa dla drużyny i Pana Trenera Tomasza Jechny.