Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2017 roku w naszej szkole miało miejsce uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod opieką pani Teresy Bindas i Barbary Bielińskiej przygotowali przepiękne wystąpienie poetycko-muzyczne. Jak zawsze mogliśmy liczyć na aktorskie popisy gimnazjalistów (2g), które zachwycały swobodą wykonania – zarówno wiersze jak też kabaret nagrodzone zostały gromkimi brawami. Dominik Krajczyński (2Tm) zaśpiewał utwór Marka Grechuty „Nie dokazuj miła, nie dokazuj” - przyszłemu artyście życzymy wielu sukcesów na niwie artystycznej. Część aktorów wcieliła się w rolę nauczycieli, co wywołało szczery uśmiech na twarzach naszych nauczycieli.

Uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za życzliwość i pomoc w każdej trudnej sytuacji, składając na ręce pani dyrektor Elżbiety Moskal przepiękny bukiet kwiatów.