Odwiedziło nas

02035698

Your IP: 54.162.10.211
Dziś jest: 2017-09-19

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością dla Kształcenia Morskiego

FaceBookTwitter


Strona główna

Egzaminy poprawkowe w sierpniu

 

 

L.p.

Przedmiot

Data

Komisja

 1.

Język polski

24 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 123

Joanna Grębosz – Cichocka (przewodniczący)

Joanna Curyl

Teresa Bindas

 2.

Matematyka

25 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, aula

Joanna Grębosz – Cichocka (przewodniczący)

Beata Zalewska (przewodniczący)

Wacław Kuźma (przewodniczący)

Anna Kubik

Anita Sarna

Hanna Misiewicz

Monika Borkowska

Katarzyna Sobanda

Wiesława Dwornik

 

 3.

Język angielski

28 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 8

Joanna Grębosz – Cichocka (przewodniczący)

Edyta Jaroszewska – Oślizło

Katarzyna Maciejewska

 4.

Wychowanie fizyczne

28 sierpnia 2017r.,
godz. 12.00, hala sportowa

Joanna Grębosz – Cichocka (przewodniczący)

Przemysław Sztolcman

Tadeusz Piotrowski

 5.

Nawigacja

28 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 4

Beata Zalewska (przewodniczący)

Andrzej Czerwiński

Grzegorz Banachowicz

 6.

Pełnienie wachty

28 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 4

Beata Zalewska (przewodniczący)

Andrzej Czerwiński

Grzegorz Banachowicz

 7.

Praktyka morska

28 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 4

Beata Zalewska (przewodniczący)

Andrzej Czerwiński

Grzegorz Banachowicz

 8.

Nawigacja teoretyczna

28 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 4

Beata Zalewska (przewodniczący)

Andrzej Czerwiński

Grzegorz Banachowicz

 9.

Rysunek techniczny maszynowy

28 sierpnia 2017r.,
godz. 12.00, sala 13W

Beata Zalewska (przewodniczący)

Jan Sarniak

Henryk Stańczyk

 10.

Mechanika
i wytrzymałość materiałów

28 sierpnia 2017r.,
godz. 12.00, sala 13W

Beata Zalewska (przewodniczący)

Jan Sarniak

Henryk Stańczyk

 11.

Podstawy konstrukcji maszyn

28 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 30W

Wacław Kuźma (przewodniczący)

Andrzej Snoch

Grzegorz Żegliński

 12.

Pracownia urządzeń
i systemów mechatronicznych

28 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 30 W

Wacław Kuźma (przewodniczący)

Grzegorz Żegliński

Andrzej Snoch

 13.

Obsługa jednostek zewnętrznych

28 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 30 W

Wacław Kuźma (przewodniczący)

Edyta Antkowiak- Szadkowska

Andrzej Snoch

 14.

Eksploatacja silników okrętowych

28 sierpnia 2017r., godz. 9.00, sala 13W

Beata Zalewska (przewodniczący)

Henryk Stańczyk

Jan Sarniak

 15.

Siłownie okrętowe

29 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 13W

Beata Zalewska (przewodniczący)

Henryk Stańczyk

Jan Sarniak

 16.

Termodynamika
i chemia techniczna

29 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 13W

Beata Zalewska (przewodniczący)

Henryk Stańczyk

Jan Sarniak

 17.

Planowanie przepływów zasobów
i informacji

29 sierpnia 2017r.,
godz. 9.00, sala 30W

Wacław Kuźma (przewodniczący)

Edyta Antkowiak- Szadkowska

Piotr Rejner