Informacja na temat poprawkowego egzaminu maturalnego

Zdający, który spełnia wymogi prawne i zamierza przystąpić do egzaminu poprawkowego egzaminu maturalnego, musi złożyć
w terminie do dnia 7 lipca 2017 r. pisemne oświadczenie do przewodniczącego zespołu egzaminacyjnego (dyrektora)
w macierzystej szkole albo do OKE w Poznaniu, jeżeli deklarację wyboru przedmiotów na egzamin maturalny przeprowadzany w maju bieżącego roku składał bezpośrednio w OKE.

Oświadczenie dla absolwentów przystępujących do egzaminu w „nowej" formule   (Załącznik 7a_N)

Oświadczenie dla absolwentów przystępujących do egzaminu w „starej" formule   (Załącznik 7b_S)

Egzaminy „poprawkowe” przeprowadzone będą w następujących terminach:
-    egzaminy pisemne:   22 sierpnia 2017 r. (wtorek), początek godz. 9.oo
-    egzaminy ustne:       23 – 25 sierpnia 2017 r.w macierzystych szkołach zdających.