Rok szkolny 2016/2017 za nami!

Najwyższą średnią w szkole (powyżej 5,0), wzorowe lub bardzo dobre zachowanie i tym samym świadectwo z wyróżnieniem uzyskali również uczniowie:

• Oliwier Roczyński z klasy 2G, średnia ocen 5,57,

• Mateusz Rąpała z klasy 3Tn, średnia ocen 5,35,

• Michał Telicki z klasy 2g, średnia ocen 5,29,

• Maciej Rychliński z klasy 3Tmo, średnia ocen 5,17,

• Wioletta Stefanko z klasy 3Tl, średnia ocen 5,13,

• Jakub Cymerman z klasy 1Tme, średnia ocen 5,11,

• Dominik Lewicki z klasy 2Tn, średnia ocen 5,11,

• Patryk Piasecki z klasy 2Tbo, średnia ocen 5,06,

• Marcin Kaźmierczak z klasy 1Tme, średnia ocen 5,05,

• Natalia Przybyłowska z klasy 1Tn, średnia ocen 5,05.

W pozostałych klasach najwyższe średnie (4,75 i powyżej) uzyskali:

• Kamil Kałasiewicz z klasy 2Tn, średnia ocen 4,94,

• Krystian Panek z klasy 2Tbo, średnia ocen 4,94,

• Jakub Stachnik z klasy 1g, średnia ocen 4,93,

• Damian Rodinger z klasy 3Tbom, średnia ocen 4,92,

• Kacper Kaźmierczak z klasy 2Tme, średnia ocen 4,86,

• Aleksander Kulbacki z klasy 1Tn, średnia ocen 4,81,

• Konrad Nader z klasy 1Tn, średnia ocen 4,81,

• Emilia Sikorska z klasy 3Tl, średnia ocen 4,80,

• Jakub Pszczoła z klasy 2g, średnia ocen 4,79,

• Szymon Marczak z klasy 1aTiw, średnia ocen 4,76.

Dyrektor ZCEMiP Pani Elżbieta Moskal wręczyła nagrody uczniom i listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów.

Nagrodę za 100% frekwencję otrzymali:

• Michał Marciniak z klasy 1Tmo,

• Natalia Przybyłowska z klasy 1Tn,

• Hubert Humański z klasy 1Tn,

• Radosław Zubek z klasy 2Tmo,

• Przemysław Wierzbicki z klasy 2Tme,

• Julia Leśniewska z klasy 2Tiw,

• Michał Redziak z klasy 1Tme,

• Daniel Rusiecki z klasy 1Tmo,

• Paweł Polak z klasy 3Tme.

Następnie Pani dyrektor Beata Zalewska wręczyła Michałowi Redziakowi z klasy 1Tme specjalną nagrodę za zdobycie największej liczby glejtów zebranych w całym roku szkolnym, które można było otrzymać za 100% frekwencję w każdym miesiącu nauki oraz za zaangażowanie w pracę na rzecz społeczności szkolnej.

W szkole odbywało się wiele konkursów i projektów. Nasze koleżanki i koledzy, podobnie jak wspomniany wcześniej Wojciech Wojan, reprezentowali szkołę w konkursach o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i wojewódzkim, zdobywając wysokie lokaty. A są to:

• Andrzej Jarzynka i Kacper Kaźmierczak z klasy 2Tme zajęli II miejsce w eliminacjach okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości,

• Daniel Rusiecki z klasy 1Tmo, który otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny",

• Tomasz Szymański, który uzyskał główną nagrodę w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej,

• Agata Skrzypacz z klasy 2Tiw uzyskała I miejsce w głosowaniu internautów w ogólnopolskim konkursie Tag für Tag zorganizowanym przez Szkołę Języków Obcych Glossa w Krakowie,

• Andrzej Jarzynka z klasy 2Tme zajął I miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy uczeń w zawodzie mechatronik”,

• Michał Michałkiewicz z klasy 2Tme zajął II miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy uczeń w zawodzie mechatronik”,

• Mateusz Sikora z klasy 2Tme zajął III miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy uczeń w zawodzie mechatronik”,

• Miłosz Pacek z klasy 2Tme zajął IV miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy uczeń w zawodzie mechatronik”.

Wyróżnieni zostali również ci, którzy szczególnie angażowali się w pracę na rzecz społeczności szkolnej. Uczniowie pracowali w Samorządzie Uczniowskim i reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym. Są to:

• Katarzyna Lenartowska z klasy 2Tn,

• Agata Gawron z klasy 2Tiw,

• Damian Rodinger z klasy 3Tbom,

• Aleksander Kulbacki z klasy 1Tn,

• Eliza Machała z klasy 3Tn,

• Damian Sobuś z klasy 2Tmo,

• Łukasz Alaszewicz z klasy 3Tn,

• Klaudia Kołodyńska z klasy 3Tn,

• Karol Wiewióra z klasy 2Tiw,

• Aleksandra Niedźwiecka z klasy 2Tiw.

Na dzisiejszej uroczystości została również wyróżniona najbardziej utalentowana sportowo klasa, a jest nią klasa 2Tme, która z rąk Pani Dyrektor Joanny Grębosz - Cichockiej i Przemysława Sztolcmana otrzymała puchar przechodni.

Inne nagrody i wyróżnienia zostały wręczone przez wychowawców na spotkaniach w klasach.

Kolejny rok szkolny za nami. Wyzwania, które postawi przed nami nowy rok szkolny 2017/2018 poznamy dopiero we wrześniu. Teraz odpoczywajmy, bawmy się, poznawajmy interesujących ludzi i zachwycające miejsca w Polsce i na świecie. Nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym oraz innych, tak by we wrześniu w zdrowiu i pełni energii spotkać się na apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny.

Do zobaczenia we wrześniu.