„DZIEŃ SENIORA – SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM”

W dniu 15 grudnia 2016r. w naszej szkole gościliśmy Seniorów.
Spotkanie uświetniły występy artystyczne dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 77 oraz młodzieży ZCEMiP. Odwiedził nas również Św. Mikołaj, który rozdał podarunki naszym gościom. Z okresem Bożego Narodzenia łączy się wiele pięknych tradycji. Jedną z nich jest wspólne śpiewanie kolęd. Nawiązując do tego starego zwyczaju zaśpiewaliśmy kilka z nich.
W przygotowaniach i programie artystycznym wzięli udział: Katarzyna Dończyk, Bartosz Zaborowski, Gabriel Orkiszewski, Jacek Gawron, Aleksander Kulbacki, Katarzyna Lenartowska, Malwina Głuszko, Roksana Śluz, Angelika Kołodziej, Dawid Stanek, Karla Bronclik, Daria Mej, Dominika Dreszler, Klaudia Leśniańska, Jakub Jaskólski, Mateusz Nawojski, Jacek Góral, oraz dzieci z przedszkola.
Uroczystość przygotowali nauczyciele: Edyta Antkowiak-Szadkowska, Anna Kubik, Katarzyna Sobanda oraz Mariusz Szadkowski.

Bardzo dziękujemy