Mateusz Rąpała w gronie Stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Mateusz Rąpała – uczeń klasy 3Tn – należy do grona Stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół średnich. Może je otrzymać jeden - najlepszy uczeń w danej szkole, który uzyskał najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem albo uczeń o wybitnych, wyraźnie ukierunkowanych uzdolnieniach, poświadczonych ocenami celującymi w jakiejś dziedzinie wiedzy i mający co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów. W bieżącym roku szkolnym Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznano 184 uczniom z województwa zachodniopomorskiego. 2 grudnia 2016 r. podczas uroczystej gali z rąk Dyrektor Generalnej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego pani Anny Kołek i Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty pana Jerzego Sołtysiaka Mateusz odebrał dyplom potwierdzający wyjątkowe osiągnięcia szkolne.