Łączenie Pokoleń podczas Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada 2016 r. reprezentacja uczniowska ZCEMiP wzięła udział w uroczystej Akademii z okazji Święta Niepodległości w Domu Kombatanta przy ulicy Kruczej w Szczecinie. Wspólnie z Mieszkańcami Domu młodzież celebrowała ten ważny w naszej Ojczyźnie dzień. Były wiersze i piosenki patriotyczne, wspomnienia starszego pokolenia, rozmowy o Polakach i Polsce. Połączyły się tego dnia pokolenia – razem młodzi i starsi uczcili pamięć o narodowych bohaterach i o historii naszego pięknego kraju. Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele społeczności ZCEMiP – Samorządu Uczniowskiego oraz Teatru VITA-MINA.

Pięknie dziękujemy Dyrekcji Domu Kombatanta, jego Mieszkańcom oraz organizatorom za zaproszenie i wspólne, podniosłe chwile pięknych wzruszeń.