Życzenia dla Gimnazjalistów 2015

Drodzy Gimnazjaliści!

Przed  Wami niezwykle ważny moment. W kolejne kwietniowe dni przystąpicie do egzaminu gimnazjalnego, składającego się z trzech części: humanistycznej, matematyczno – przyrodniczej i językowej. Sprawdzi on zdobytą wiedzę i umiejętności opanowane  przez Was w czasie nauki w gimnazjum.

Życzymy Wam, aby wyniki, które uzyskacie odpowiadały Waszym oczekiwaniom  i dały możliwość realizacji  życiowych planów.

Życzymy także konsekwencji i pasji w  rozwijaniu zdolności oraz pomyślnej kontynuacji nauki w wybranej szkole ponadgimnazjalnej.

Dyrekcja i Nauczyciele Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej