Bal studniówkowy w szkołach dla dorosłych

W piątek 6 lutego w Hotelu Radisson Blue w Szczecinie odbyła się studniówka słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.  O godzinie 20:00 dyrekcję szkoły, wychowawców, grono pedagogiczne i wszystkich słuchaczy powitali Karolina Cieślak i Grzegorz Olechnowicz z klasy IIILO.
Po podziękowaniu za wspólnie spędzone lata konferansjerzy poprosili panią Dyrektor Elżbietę Moskal o oficjalne rozpoczęcie studniówki 2015. Następnie, zgodnie z tradycją, słuchacze wraz z zaproszonym gronem pedagogicznym zatańczyli poloneza. Pani Dyrektor Joanna Grębosz – Cichocka wraz z opiekunami klas: panią Grażyną Suligą – Kwoką i panem Krzysztofem Pilarzem wznieśli toast studniówkowy życząc wszystkim dobrej zabawy. Po krótkiej przerwie prowadzący zaprosili wszystkich zgromadzonych na krótki program artystyczny. Ten wyjątkowy, magiczny czas upłynął bardzo szybko. O północy wjechał wspaniały tort, który pokroiła Pani Dyrektor Joanna Grębosz – Cichocka. Dziękowała wszystkim za przygotowanie studniówki i za bardzo dobrą zabawę, która trwała do 02:30.