Biesiada Marinistyczna 2014

„Wielkie Wyprawy Żeglarskie” były tematem XV Biesiady Marynistycznej, która odbyła się w czwartek w naszej szkole. Żeglarze: kapitan Maciej Krzeptowski i Piotr Owczarski opowiadali młodzieży ze Szkolnych Kół Edukacji Morskiej gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych o swoich wyprawach. Pierwszy mówił o trudach i urokach wyprawy na Narvik, drugi - na Islandię.

Coroczne Biesiady Marynistyczne służą kultywowaniu tradycji morskich Szczecina, co wspiera Szczeciński Program Edukacji Wodnej i Żeglarskiej prowadzony już od przedszkoli. W czwartek wystąpiły dzieci z Przedszkola Publicznego nr 65 "Zatoczka".