Najwyższe frekwencje we wrześniu 2014r.

Miło nam poinformować, że najwyższą frekwencję we wrześniu 2014r. uzyskała klasa 1Tiw - 98,9%. W rankingu tym,  w kategorii: frekwencja wyższa niż 90%,  znalazło się łącznie 13 klas. Gratulujemy.

Dyrektor ZCEMiP postanowiła nagrodzić klasę  1Tiw ufundowaniem biletów do kina

Jednoczesnie informujemy, iż w kolejnych miesiącach kontynuować będziemy ten ranking, a klasa która uzyska najwyższą frekwencję, wzorem klasy 1Tiw zdobędzie nagrodę dyrektora ZCEMiP. Warunkiem zdobycia nagrody jest osiagnięcie w danym miesiącu frekwencji większej niż 97%.

Od miesiąca października publikować bedziemy również tendencje zmian frekwencji. Dla klasy, która do grudnia br. będzie mogła pochwalić się najszybszym wzrostem frekwencji w I semestrze, będzie również mogła liczyć na nagrodę .

Zachęcamy do współzawodnictwa, a zwycięskiej klasie i wychowawcy Panu Michałowi Duszy gratulujemy !