Strona główna

Podsumowanie Dni Logistyki i Transportu w ZCEMiP 2024

W dniach 15–19 kwietnia 2024 r. odbyły się Dni Logistyki i Transportu w naszej szkole, zorganizowane przez Komisję Logistyki Eksploatacji Portów i Terminali. Uczniowie przez cały tydzień uczestniczyli w fascynujących wykładach, warsztatach praktycznych i dyskusjach z ekspertami branżowymi. 
Podczas lekcji zawodowych z p. Edytą Antkowiak-Szadkowską, uczniowie z klas: 1 Tep, 1 Tmep2 i 2 Tep prezentowali swoje prace i prezentacje na temat branży TSL. Dodatkowo, na zajęciach u p. Michała Różańskiego młodzież stworzyła piękne plakaty, które zdobią naszą szkołę. Ponadto, uczniowie klasy 1 Tep wykonali wspaniałe gazetki, które można obejrzeć w holu głównym szkoły i w gablocie przy sali 22. Można tam przeczytać wiele różnych informacji np. czym jest transport, spedycja, czy logistyka, jaki jest jej podział a także mnóstwo fajnych ciekawostek. 
Nie mogło też zabraknąć wirtualnej wycieczki po firmie Amazon, która stanowiła niezwykłe uzupełnienie edukacji podczas tych dni. Odbył się także webinar online, zorganizowany przez firmę Eurocash z Warszawy, który był niezwykle pouczający i inspirujący. To było niezwykłe doświadczenie, które poszerzyło wiedzę uczniów i zainspirowało do dalszego rozwoju w dziedzinie logistyki i transportu. 
Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie! 
- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl