Strona główna

r@bbIT 17.04.2024r. ZUT Szczecin

Dzisiaj uczniowie z klas: 5 TlimP, 5 TiwP i 4 Tiw wraz ze swoimi wychowawcami p. Edytą Antkowiak - Szadkowską, p. Mariuszem Szadkowskim i p. Martą Jabłonowską wzięli udział w Targach Pracy na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. To popularny od kilku lat r@bbiT.
Uczniowie uczestniczyli w bardzo interesujących wykładach dotyczących sztucznej inteligencji pt. ''Czy korzystanie z AI to droga do więzienia? O AI i naruszaniu cudzych praw autorskich słów kilka'', oraz ''Kto kodem wojuje, od kodu ginie - czy AI będzie chciała zatrudniać programistów?''
Następnie młodzież uczestniczyła w różnych warsztatach np. ''Socialmedia - prywatność i bezpieczeństwo'', ''Automatyzacja pojazdów mobilnych'', ''Jak projektować użyteczne aplikacje?'', ''Doświadczenie wirtualnej rzeczywistości'' i w wielu innych.
Po zajęciach mieli okazję spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami różnych firm i dowiedzieć się jakie oczekiwania mają pracodawcy, tak żeby właściwie pokierować swoją dalszą edukacją.
Przy okazji mogli zajrzeć na stoisko informacyjne Wydziału Informatyki – tu poza informacjami związanymi z rekrutacją na studia dowiedzieli się czego uczą się studenci.
 
Było to bardzo ciekawe i inspirujące wydarzenie!
Dziękujemy!
- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl