Międzynarodowy Dzień Ochrony Danych Osobowych

W czwartek 8 lutego 2024r. w naszej szkole obchodziliśmy nie tylko Tłusty Czwartek, ale też Międzynarodowy Dzień Ochrony Danych Osobowych, który co prawda był 28 stycznia, ale my jeszcze wtedy odpoczywaliśmy feryjnie w domach. Nasi koledzy z drugich klas informatyka i informatyka wojskowego przedstawili nam informacje jak bezpiecznie korzystać z internetu i na co uważać, co to jest RODO i po co one w ogóle jest. Zagadnienia ochrony danych osobowych w internecie jest super ważne i dziękujemy chłopakom, za to, że poświęcili swój wolny czas, żeby czegoś nas nauczyć. Wielkie brawa dla Arsenii i Jakuba z 2 Ti oraz dla Oliwiera, Nikodema, Janka i Mikołaja z 2 Tiw, którzy przekonali się, że rola nauczyciela wcale nie jest taka łatwa i przekazali nam trochę swojej wiedzy.
Monika Oporska
Paweł Radziszewicz