Kariera - jak to ugryźć? Webinar - 08.02.2024 r.

Dzisiaj nasi uczniowie uczący się na kierunku Technik Eksploatacji Portów i Terminali uczestniczyli wraz z p. Edytą Antkowiak-Szadkowską w fascynującym webinarze rozwojowym!
To wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez Akademię Umiejętności Zawodowych EUROCASH w ramach cyklu „Kariera – jak to ugryźć?” skupiło się na kluczowych pytaniach dotyczących planowania zawodowej przyszłości. Jak wykorzystać to, co mamy i co jest dla nas ważne w określaniu swoich zawodowych celów? Jak precyzyjnie określić drogę do wymarzonego zawodu?
Uczestnicy zdobyli praktyczne umiejętności i wiedzę, które pomogą im podjąć świadome decyzje dotyczące kierunku kariery.
Dziękujemy Akademii EUROCASH za cenne chwile refleksji i inspirujące wskazówki dotyczące rozwoju zawodowego!