Euroweek Duszniki -Zdrój 2024

Podczas ostatniego wyjazdu na warsztaty językowe Euroweek do miejscowości Duszniki-Zdrój w dniach 29.01.2024r. do 02.02.2024r. mieliśmy okazję współpracować z osobami z Gruzji, Polinezji Francuskiej, Włoch, Pakistanu, Azerbejdżanu, Zimbabwe i Indii. Poznaliśmy ich kulturę i zwyczaje.
Podczas zajęć z wolontariuszami mogliśmy rozwijać swoje umiejętności, takie jak koordynowanie pracy w grupie, mediacje, pokonywanie bariery językowej, negocjowanie i rozwijanie asertywności. Zrozumieliśmy, że każdy ma swoją historię, a każde miejsce, swoją tajemnicę.
Podsumowując, warsztaty kolejny raz okazały się cudowną lekcją praktycznego języka angielskiego, którą wpisaliśmy już w tradycję naszej szkoły.
Chcielibyśmy podziękować Dyrekcji szkoły za możliwość zorganizowania wyjazdu. Opiekunom Pani Marcie Jabłonowskiej i Pani Ewie Kasperec za przyjazną atmosferę, a Panu Kierowcy za bezpieczną jazdę. Bez waszej pomocy nie byłoby możliwe zorganizowanie tak wspaniałego wyjazdu edukacyjnego dla uczniów naszej szkoły.
Szymon Marczewski kl 5TMOM
Mateusz Skrobacki kl 4TN