Zaproszenie do udziału w olimpiadzie

Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych Wydziału Nauk Geograficznych UKW w Bydgoszczy wraz z Centrum Informacji i Promocji Śródlądowych Dróg Wodnych mają przyjemność zaprosić do udziału w VIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych, która odbędzie się w dniu 1 marca 2024 r. (piątek).

Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, których profil nauczania związany jest z żeglugą morską i śródlądową, hydrotechniką i melioracjami.

Zgodnie z regulaminem:
Eliminacje szkolne (I etap Olimpiady) odbędą się w terminie 12 stycznia 2024 r.
Po eliminacjach szkolnych wyłonieni zostaną reprezentanci szkół do eliminacji centralnych (II i III etap).
Udział w Olimpiadzie ma charakter indywidualny. Do udziału w eliminacjach centralnych szkoły mogą zgłosić do pięciu uczniów.

Zgłoszenia uczniów do nauczycieli:
Diana Kotkowska
Anna Łabuś-Steglińska