Mikołajki na sportowo

Dnia 6 grudnia hala sportowa ZCEMiP była magicznym miejscem, w którym odbyły się „Mikołajki na sportowo”. Celem tego spotkania było propagowanie zdrowego stylu życia, dlatego zespół nauczycieli wychowania fizycznego przygotował wyścigi rzędów ze świątecznymi konkurencjami takimi jak: ubieranie czapki Świętego Mikołaja na pachołki, bieg slalomem pomiędzy łańcuchem utworzonym z rąk uczniów, ciągnięcie „sanek”, bieg z ciężkim workiem prezentów, dekorowanie „świątecznego stołu”. Uczestnicy wyścigów otrzymali słodkie upominki, natomiast widzowie częstowali się owocami i sokami. Najszybciej zadania wykonywali reprezentanci klasy 1Tmo (I miejsce), 1Tmeb (II miejsce) oraz 1Tmep (III miejsce).
Impreza została zwieńczona meczem koszykówki Uczniowie vs. Nauczyciele. Tym razem zwyciężyli Uczniowie 43:27. Impreza przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom.
Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego