Wyjątkowe spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej

W ramach naszego cyklu "Pogoda Ducha i Mądrość", chcieliśmy podzielić się z Wami niezwykłym doświadczeniem literackim. Na samym początku mieliśmy okazję podziwiać inspirującą wystawę poświęconą twórczości naszej wybitnej poetki, Wisławy Szymborskiej, która zainaugurowała nasze literackie święto w holu szkoły już kilka dni wcześniej.
Dziś natomiast przenieśliśmy się w głąb jej poezji na spotkaniu, które z wielką pasją i zaangażowaniem przygotowała dla nas Pani Małgorzata Furman.
To nie tylko szansa na odkrycie głębokich emocji ukrytych w słowach Szymborskiej, ale także okazja do refleksji nad istotą życia, miłości i ludzkiej egzystencji.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu z poezją Wisławy Szymborskiej!