Strona główna

Awans ZCEMiP do finału Mistrzostw Szczecina w piłce nożnej chłopców - 2023

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie reprezentacji naszej szkoły w rozgrywkach o Mistrzostwo Szczecina szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej chłopców. W minionym tygodniu odbył się turniej półfinałowy, w którym zajęliśmy pierwsze miejsce, uzyskując awans do finału. Turniej finałowy odbędzie się już w najbliższą środę tj. 15.11.2023r. o godzinie 12:00 na naszym orliku. 

Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom, którzy będą bronić tytułu mistrzowskiego.

W meczach półfinałowych rozgrywanych systemem "każdy z każdym", wystąpiły: Liceum Ogólnokształcące nr 2, Liceum Ogólnokształcące nr 18, Zespół Szkół Salezjańskich oraz nasza drużyna. Uzyskaliśmy następujące wyniki:

ZCEMiP - LO II           5:0, 

ZCEMiP - LO XVIII     1:1, 

ZCEMiP - Salezjanie  4:2. 

W turnieju półfinałowym reprezentowali nas uczniowie: Miłosz Sikorski (5Tmom), Alan Kosiński (4Tep), Krzysztof Saskowski (4Tep), Cyprian Budny (4Tep), Michał Wieczorkiewicz (3Tiw), Karol Wysocki (3Tiw), Mateusz Meljon (3Tiw), Bruno Skrzypczak (3Tmom), Cezary Monczka (2Tmm), Alan Dziuniak (2Tme), Michał Kosiński (2Tme), Adrian Biś (2Ts).  

Opiekun reprezentacji: Tomasz Jechna

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl