Ślubowanie według wychowawcy klasy 1 Tmo

Wczoraj, 8 listopada 2023 r. uczniowie klas pierwszych ślubowali na sztandar szkoły wierność zasadom obowiązującym w naszej szkole.

Udział i nienaganne zachowanie klasy 1 Tmo w czasie tak podniosłej uroczystości postanowili nagrodzić rodzice uczniów i ufundowali im przepyszny tort (patrz zdjęcie), który zniknął w mgnieniu oka.
Zdjęcia i krótki tekst napisał nieustannie zachwycony wspaniałą i zgraną grupą rodziców Wychowawca klasy 1 Tmo Sławomir Gierewicz.

Ps. Mamy też "gwiazdę" radiowo-telewizyjną. Pierwszego wywiadu Radiu Szczecin udzielił Karol Zawistowski i według mojej oceny - wypadł wspaniale.
 Sławomir Gierewicz