Konkurs "Najbardziej fantazyjny strój halooweenowy"

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie na „NAJBARDZIEJ FANTAZYJNY STRÓJ HALLOWEENOWY” w dniu 31 października 2023r.
Szczegóły w regulaminie.
Informacje można również uzyskać u p. Edyty Antkowiak-Szadkowskiej i p. Michała Różańskiego.
Fotografia: Internet

Regulamin szkolnego konkursu na najbardziej fantazyjne przebranie z okazji Halloween.
Tematyka konkursu: „NAJBARDZIEJ FANTAZYJNY STRÓJ HALLOWEENOWY”
Zadanie: Przebierz się za dowolną postać z filmu, bajki, gry bądź włącz swoją kreatywność i wymyśl coś, czego nie powstydziłby się żaden Halloweenowicz.

1. Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych osób Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej Politechnicznej.
2. Uczestnictwo w konkursie związane jest wyrażeniem zgody na zrobienie zdjęcia w stroju Halloween.
3. Osoby, które biorą udział w konkursie automatycznie wyrażają zgodę na opublikowanie swojego wizerunku na stronie szkoły.
4. Osoby, które się przebiorą i wezmą udział w konkursie zwolnione są w dniu konkursu z odpowiedzi ustnych na wszystkich zajęciach lekcyjnych.
5. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs tylko jedno przebranie.
6. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nieodpłatny.
7. Konkurs jest jednoetapowy.
8. Uczestnik ma za zadanie zaprezentować się komisji w przebraniu, oraz zapozować do indywidualnego zdjęcia na długiej przerwie, na holu głównym, które wykona Pani Edyta Antkowiak-Szadkowska.
9. Prace będą oceniane według następujących kryteriów: pomysłowość, estetyka, wkład pracy w stworzenie stroju, nawiązanie do tematyki.
10. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przyjście w przebraniu 31.10.2023
11. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda.
12. Zwycięzca będzie ogłoszony do 03.11.2023r.
Organizatorzy konkursu:
Edyta Antkowiak-Szadkowska