Obchody DEN w szkole

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej uczniowie ZCEMiP wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali niespodziankę dla swoich nauczycieli i pracowników szkoły.
Było spontaniczne przedstawienie, z serca życzenia i dużo wspaniałych pyszności.
"Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni. Bardzo dziękujmy za wszelkie rady, instrukcje, słowa krytyki, pochwały. Dzięki Wam możemy być dumni z własnych osiągnięć. Wszystkiego najlepszego!"
Uczniowie ZCEMiP