3Tiw uczestniczą w akcji #PoznajSwojegoRekrutera

Oto co pisze o nas WCRSzczecin:

Dziś przedstawiciele #WCRSzczecin w ramach akcji #PoznajSwojegoRekrutera spotkali się z uczniami Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej!
Na spotkaniu przywitała nas wyjątkowo zdyscyplinowana i kulturalna młodzież w towarzystwie opiekunów klas mundurowych.
W czasie spotkania uczniowie wysłuchali informacji na temat form służby wojskowej oraz zasad rekrutacji. Głównym tematem była #DobrowolnaZSW, która szczególnie interesowała uczniów. Poza tym, zostały przeprowadzone zajęcia poświęcone tematyce zbliżającego się Święta Żołnierzy Rezerwy.
Dodatkowo młodzież poznała rekruterów, do których zawsze mogą się zwrócić w sprawach powołania do służby i nie tylko.
Dziękujemy za miłe spotkanie!