Dzień Otwarty ZCEMiP on-line - 09.06.2023 r.

Zgodnie z Państwa sugestiami nasza szkoła wyszła naprzeciw oczekiwaniom i 09 czerwca odbył się Dzień Otwarty ZCEMiP tym razem on-line. Przeznaczony był głównie dla osób, które nie mogły uczestniczyć w żadnych warsztatach stacjonarnie a chciały dowiedzieć się czegoś więcej na temat szkoły, kierunków i zwyczajach panujących w szkole. Wirtualnie po szkole oprowadzała Pani Edyta Antkowiak-Szadkowska. Przyszli uczniowie jak i ich rodzice mogli obejrzeć film promocyjny a także uzyskać informacje na temat zawodów zaproponowanych na nowy rok szkolny 2023/2024, mogli zadawać pytania, na które otrzymali obszerne odpowiedzi.

Dziękujemy za Państwa obecność i zapraszamy stacjonarnie.