ZCEMiP w finale Mistrzostw Szczecina klas pierwszych w piłce nożnej

Informujemy o kolejnym sukcesie reprezentacji naszej szkoły w rozgrywkach klas pierwszych o Mistrzostwo Szczecina w piłce nożnej chłopców szkół ponadpodstawowych. W turnieju półfinałowym rozgrywanym w dniu 30.05.2023r. na naszym obiekcie zajęliśmy drugie miejsce, uzyskując awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniu 12.06.2023r.

W turnieju rozgrywanym systemem "każdy z każdym", uzyskaliśmy następujące wyniki:

ZCEMiP - ZSBudowlanych - 8:0,

ZCEMiP - XIII LO - 3:1,

ZCEMiP - VII LO - 0:1.

W turnieju półfinałowym reprezentowali nas uczniowie: Michał Kosiński, Alan Dziuniak, Eryk Pastwa, Mateusz Łęcki (1Tme), Alan Wójcik, Gabriel Kachnic, Szymon Płowens (1Tn), Paweł Goliński (1Ts), Michał Jagodziński, Oskar Juszczyk, Michał Ostapczuk, Mateusz Potręć (1Tmm), Hubert Cecot (1Tmo), Jakub Popek (1Ti).

Opiekun reprezentacji: Tomasz Jechna