2013.06.12- III edycja Potyczek z Belframi

Beatbox- występ utalentowanego Alexa Puczyńskiego -  zapoczątkował cykliczną imprezę szkolną, która cieszy się uznaniem nauczycieli i uczniów. W tym roku w drużynie nauczycieli wystąpili: Pani Dyrektor Joanna Grębosz-Cichocka, Pani Dorota Śliwińska, Pani Iza Sulikowska-Suchy, Pan Maciej Mateńko, Pan Dariusz Woźniak.

Drużynę uczniów reprezentowali: Natalia Kaszczyńska, Alex Puczyński, Michał Pawlik, Kamil Sikora, Ariel Zieliński.

Jury: Pani Dyrektor Elżbieta Moskal, Pani Małgorzata Kwaśny, Marzena Jurczyszyn.

Prowadzący imprezę: Daria Czajkowska i Kamil Czaja.

Drużyny musiały wykazać się wiedzą, talentami, refleksem i bystrością umysłu i poczuciem humoru, bowiem przygotowane przez organizatorów konkurencje były przeplatanką rozrywek umysłowych i ruchowych. Zawodnicy obydwu drużyn bardzo wczuli się w role! Duch rywalizacji i chęć wygranej spowodował, że  szala wygranej przechylała się to w jedną, to w drugą stronę! Najwięcej entuzjazmu wśród widzów, jury i samych zawodników wzbudziły tańce , zwłaszcza walc w stylu newradition w pięknym wykonaniu uczniów i gangnam style , którego własną niepowtarzalną wersję zaprezentowali nauczyciele. Ostatecznie, trzema punktami, zwyciężyła drużyna uczniów. Pani Dyrektor Elżbieta Moskal wręczyła wszystkim startującym  w potyczkach statuetki-sowy, symbol „Potyczek z Belframi” a zwycięzcy otrzymali nagrody: pendrive’y.

Dziękujemy Młodzieżowej Radzie Internatu i Paniom: Ewie Jasinie i Andżelice Stępień za przygotowanie wspaniałej imprezy.