Wrażenia po Weekendzie Cudów

Drodzy Uczniowie-Drodzy Darczyńcy Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Zofia) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie, którego Wasza paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Słowo od Rodziny

Pani Zofia pragnie bardzo podziękować za wszystkie paczki, które pomogą jej godnie i pięknie żyć. Jest bardzo wdzięczna za pomoc i życzy darczyńcom wszystkiego, co najlepsze.

Słowo od Wolontariusza

W imieniu Wolontariuszy Szlachetnej Paczki pragnę Państwu serdecznie podziękować za pomoc dla pani Zofii oraz ogrom serca włożony w każdy prezent dla niej. Jesteście wspaniałymi ludźmi i współpraca z Państwem była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Życzę Wam wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego narodzenia, niech dobro, które wysyłacie w świat wraca do Was w dwójnasób.

To wszystko wydarzyło się dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu w Szlachetną Paczkę. Zespół Szlachetnej Paczki.