Szyjemy misie dla dzieci - 2022

Kochani, jeśli ktoś chciałby wykonać własnoręcznie, uszyć pluszaczka, jakieś miłe zwierzątko np. pieska, kotka, może to zrobić tak jak Julia Podgórska z kl. 4 TLimP. Wszystkie maskotki trafią jak LULUŚ Julki do dzieci z oddziału onkologicznego w Szczecinie.

ZASADY:

Misie - Przytulanki powinny być uszyte z czystego, wyprasowanego materiału, gdyż pojadą do chorych dzieci, do szpitali gdzie wszystko musi być sterylne.
Mogą być kolorowe, gładkie, w kwiatki, kokardki, paski, kratkę, łatkę - byleby były wesołe.
Wielkość misia do 30 cm.
Powinny być wypchane poliestrem (sztucznym wypełnieniem z poduszek) by można je było prać.
Muszą być zapakowane w folię, by podczas transportu nie pobrudziły się.
Przytulanka musi mieć imię, gdyż bezimienne misie są smutne. Doczepiamy im metryczkę z informacją jakie miś ma imię, kto go wykonał.
Misie pojadą do:
Szpitala Onkologicznego Św. Mikołaj na Unii Lubelskiej w Szczecinie, Szpitala dziecięcego na Unii Lubelskiej, Szpitala dziecięcego w Zdrojach.

Na misie (a także kotki, pieski i inne cudaki) czekam osobiście w sali 22 do 21 grudnia 2022r.

Każdy kto ma dwie ręce i chęci, potrafi uszyć piękną Przytulankę

Więcej informacji udziela Pani Edyta Antkowiak-Szadkowska (sala 22).
Serdecznie zapraszam