Kolejny sukces sportowy ZCEMiP

W piątek 25 listopada odbyły się  Międzyszkolne zawody na ergometrze wioślarskim o Puchar Szczecina w Wioślarstwie Halowym – I runda. Uczniowie naszej szkoły również wzięli w nich udział dzielnie  reprezentując ZCEMiP. Miło nam poinformować, że Marcel Woźny z klasy 2 Tme zajął 2 miejsce w swojej kategorii i będzie nas reprezentował w II rundzie jak również kilkoro innych naszych zawodników.

Uczniowie reprezentowali szkołę  w dwóch kategoriach wiekowych:

- chłopcy szkół ponadpodstawowych I klasy (r. 2007) dystans 500m: Marcel Woźny 2Tme, Adam Jasiński 2Tme, Fabian Strzałkowski 1Ts, Michał Kosiński 1Tme,Maciej Wrzesiński 1Tme, Ruslan Sharafutdinov 1OPb, Nazar Svistelnik 1OPb, Sebastian Wawrzyński 1Tn, Gabryjel Niećko 1Tn

- chłopcy szkoły ponadpodstawowe open (r. 2006 i starsi) dystans 500m: Pilip Lekunovich 4TmomP, Dawid Suchocki 4TiwG, Marcel Kaźmierski 3Tme, Kacper Nakonieczny 3Tme, Maciej Pilarski 3Tme, Kacper Bejma 3Tme, Bruno Skrzypczak 2Tmom, Tymofii Moroko 2Tep, Oleh Shylo 1TOPb, Adrian Lytvyniuk 1OPb.

Wszystkim dziękujemy za włożony wysiłek i gratulujemy wyników!

D. Śliwińska i J Halicka