ZCEMiP mistrzem Szczecina w piłce nożnej chłopców

W piątek odbył się finał Mistrzostw Szczecina w piłce nożnej chłopców, w którym uczniowie ZCEMiP okazali się bezkonkurencyjni. Najpierw odbyły się mecze półfinałowe, w których spotkały się cztery najlepsze szkoły wyłonione poprzez eliminacje. W pierwszym meczu ZCEMiP wygrało z LO XIV 3:2 a w drugim półfinale LO V pokonało 5:3 LO II. W finale nasza reprezentacja spotkała się z LO V, z którym wcześniej graliśmy w eliminacjach, remisując 5:5. W meczu finałowym nie daliśmy szans rywalom, pewnie wygrywając 4:2. Po ostatnim gwizdku sędziego nasi uczniowie odebrali puchar dla najlepszej szkoły ponadpodstawowej w Szczecinie w piłce nożnej i zostali udekorowani złotymi medalami przez przedstawiciela Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

W meczach finałowych reprezentowali nas: Dawid Szala, Damian Krawczyk i Jakub Szczykutowicz (3TmeG), Alan Kosiński (2Tep), Miłosz Gralak (1Tme), Tymoteusz Łacinnik (4Tmoż), Miłosz Sikorski (3TmomP), Michał Wieczorkiewicz (1Tiw), Mateusz Gołębiowski (3TlimP), Bruno Skrzypczak (1Tmom), Brajan Mikuszewski (3TnG), Mateusz Sacha (3TmeP).

W meczu o III miejsce LO II wygrało 3:1 LO XIV.

Opiekunowie reprezentacji szkoły Tomasz Jechna i Przemysław Sztolcman