Sukces naszych uczniów!

8 kwietnia uczniowie ZCEMiP , w składzie: Tomasz Janowczyk (3TnP), Oliwer Mękal (3TnP), Michał Szczepański (3TnP) i Dominik Tiso (3TnP) wzięli udział w VI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych organizowanej przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Olimpiada skierowana do uczniów szkół średnich związanych z żeglugą morską, żeglugą śródlądową, hydrotechniką i melioracjami zgromadziła reprezentantów 10 szkół średnich z całej Polski.

Po dwuetapowej rywalizacji najlepszy w Polsce okazał się Dominik Tiso, a trzecie miejsce zajął Tomasz Janowczyk.

Laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w przygotowania.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w eliminacjach szkolnych. Chętnych do udziału zapraszamy w przyszłym roku.

Diana Kotkowska i Karolina Staszewska