Zbiórka charytatywna dla dzieci

„ Nie ma nic piękniejszego niż ktoś, kto robi wszystko, aby życie było piękne dla innych ”.

Mandy Hale

W grudniu uczniowie klasy 3Tiwp i 3Tmom zorganizowali kolejną zbiórkę pieniężną, tym razem na rzecz Centrum Opieki nad Dzieckiem. Dzięki szczodrości uczniów i ich rodziców udało się zebrać sporą kwotę za, którą uczniowie zakupili środki higieniczne dla dzieci Domu pod Platanami w Szczecinie.

Dziękujemy za energię i pasję, jaką włożyliście w sprawę. Jesteście niezwykłymi młodymi ludźmi z wielkim sercem dla innych. Trudno jest znaleźć odpowiednie słowa, aby opisać, ile oznacza Wasze wsparcie. Jesteście oddani, pracowici i pełni innowacyjnych pomysłów. Mamy nadzieję, że dobra robota, którą wykonujecie, wróci do Was wiele razy. Dziękujemy za wolontariat i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli współpracować.

Elżbieta Wołoszyn
Izabela Malinowska