2013.04.09- II z cyklu Spotkań z Ciekawymi Ludźmi

Jakie cechy powinien posiadać spedytor? Z jakimi sytuacjami zmaga się w codziennej pracy?

Na te i wiele innych pytań odpowiadała Pani Emilia Skoczylas - spedytor z największej i najstarszej firmy spedycyjnej C. Hartwig.To już drugie spotkanie I Edycji Spotkań z Ciekawymi Ludźmi zorganizowane przez p. Joannę Wachnik i p. Teresę Bindas. Dzięki tej ciekawej rozmowie uczniowie klasy pierwszej i drugiej logistycznej mogli poznać co czeka na nich w przyszłej pracy.Pani Emilia Skoczylas podkreślała jak ważne w tym zawodzie jest szybkie podejmowanie decyzji i ich trafność. Przybliżyła również sytuacje kryzysowe z jakimi spotykają się na co dzień spedytorzy.Uczniowie z zaangażowaniem lub zainteresowaniem słuchali, zadawali pytania czy nagrodzili gościa brawami.