Nie tylko nowi uczniowie włączeni w poczet uczniów naszej szkoły:)

22 września odbyło się uroczyste przyjęcie nowych członków szkolnej społeczności.

Ten rok jest szczególny, bowiem ślubowanie składali uczniowie klas pierwszych i drugich ZCEMiP. Ślubowanie na sztandar szkoły przyjęły pani dyrektor Elżbieta Moskal i pani dyrektor Beata Zalewska. Życzymy, by słowa roty ślubowania towarzyszyły Wam przez całe życie.

Tradycyjnie szkolna grupa teatralna VITAMINA zaprezentowała krótki program artystyczny oraz odebrała nieoficjalne ślubowanie uczniowskie, które spotkało się z żywą reakcją samych zainteresowanych i grona pedagogicznego.

Dodatkową atrakcją po zakończonej uroczystości była akcja sadzenia dębów na terenie szkoły zorganizowana przez samorząd uczniowski i opiekunkę panią Jolantę Halicką.