2013.04.08- Sukcesy uczniów w konkursie „Zachodniopomorskie - Region Przyszłości”.

Adam Borecki, Jakub Słodkowski, Krzysztof Perżyło i Marzena Jurczyszyn zostali zakwalifikowani do udziału w finale konkursu „Zachodniopomorskie - Region Przyszłości”. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawował Pan Andrzej Wojciechowski.

Finał konkursu odbędzie się  17 kwietnia 2013 r. o godz. 10.00 w budynku Wyższej Szkoły Administracji Publicznej Szczecinie  przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 4.

Patronat nad konkursem objęli: Wojewoda Zachodniopomorski i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Prezydent Miasta Szczecin objął konkurs Mecenatem. Patronami konkursu są również Prezydent Koszalina i  Zachodniopomorski Kurator Oświaty.