2013.03.08- Dzień Kobiet w naszej szkole

8. marca  w ZCEMiP był obchodzony  wesoło i uroczyście. Przeważają u nas  mężczyźni, którzy   dżentelmeni na co dzień, a nie tylko  od święta. Dla Pań były kwiaty , cukierki, życzenia od Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie zmierzyli swoją wiedzę o kobietach w grze edukacyjnej „O kobietach” przygotowanej   przez  Panią Annę Brzezin- Bujnowską . Któż by pomyślał, że sportowcy i informatycy najlepiej znają „duszę kobiecą”.  Ekspertami w dziedzinie  portretów  kobiet utrwalonych w  literaturze, nauce, sztuce, sporcie i polityce  okazali się uczniowie z klasy III Gimnazjum Sportowego nr 1 -Krystian Peda i Jakub Prokopiak. Natomiast  w kategorii   klas ponadgimnzjalnych - Sebastian Maziak z klasy  IV Technikum Morskiego i Politechnicznego. Zwycięzcom gratulujemy! W czytelni można jeszcze zobaczyć tematyczne ekspozycje przedstawiające  konterfekt Pań w literaturze i malarstwie.